boost_650x650.jpg sky Dent 0,0000 394
Kozmetik ve Beyazlatma Beyazlatma Geri ULTRADENT Opalescence BOOST PF Doktor Kiti Ofis Tipi Beyazlatma

ULTRADENT Opalescence BOOST PF Doktor Kiti Ofis Tipi Beyazlatma

Ürün Kodu :
4750
Marka:
Ultradent
Fiyat :
KDV'li :
Kargo :
Stok :
4 Adet

Lütfen Sorun

Fiyat Sorun !

! Bilgi istiyorum

Taksit Seçenekleri

Kargo & Teslimat

ÖZELLİKLER

ULTRADENT Opalescence BOOST PF Doktor Kiti Ofis Tipi Beyazlatma

 %40 hidrojen peroksit içeriği ile kısa sürede etki eder. • Beyazlatma için ışık kaynağına ihtiyaç duyulmamaktadır. Ancak istenirse ışıklı cihazlarla da kullanılabilir. • İçeriğindeki Potasyum Nitrat ve Florid ile diş hassasiyetlerini minimuma indirir, diş minesinin sağlığını arttırır ve çürüklere karşı koruyuculuk kazandırır. • %20 su içeriği kalıcılık, düşük hassasiyet, güçlü diş minesi gibi özellikler kazandırır. • Uygulama süresi her seansta 15-20 dakikalık 2 uygulama şeklindedir. • Belirgin kırmızı rengi sayesinde uygulama kolaylığı sağlar. • Şırıngadan şırıngaya aktararak özel karıştırma işlemi ile her bir uygulama için taze ürün elde edilmesi sağlanır.  

PAKETLEME: 4 adet 1.2 ml BOOST & Aktivatör şırınga, 2 adet 1.2 ml OpalDam şırınga, 2 adet Isoblok dil ekartörü, 2 adet Luer vakum adaptörü, 2 adet Surgitip uç, 10 çift mikro 20 ga & mikro ga FX uç  


Önemli Not: Karıştırdıktan sonra Opalescence BOOST PF’i 10 gün boyunca buzdolabında saklayabilirsiniz. Şırıngalar peroksit içerdiğinden çöpe atarken herhangi bir yanıcı maddeyle temas etmeyeceğinden emin olun. Çöpe atmadan önce Şırıngaları iyice suyla yıkadıktan sonra atabilirsiniz. Uygulama yaparken de yanıcı maddelerden jeli uzak tutmayı unutmayınız.